Дезінфекція для об'єктів громадської інфраструктури

Як проводити дезінфекцію громадських об'єктів - професійні засоби
Замовити консультацію

Об'єкти громадської інфраструктури, як правило, за сумісництвом є місцями масового скупчення людей, або супроводжують іх. В рамках профілактики поширення інфекційних захворювань організовується їх регулярна або періодична дезінфекційна обробка. Згідно СанПіН профілактичному знезараженню підлягають

  • пішохідні доріжки, лавки, вестибюлі, рукоятки вхідних дверей, сходові поручні, сміттєві урни - в найбільш відвідуваних громадських місцях, таких як аеропорти, залізничні, морські (річкові) вокзали, автовокзали і автостанції, станції метро, ​​торгівельно-розважальні центри, театри і кінотеатри, на ринках, в спортивних залах і на стадіонах, в міських скверах, а також на зупинках міського транспорту, в підземних і надземних переходах);
  • банкомати, платіжні термінали, торгівельні апарати;
  • МАФи вуличної торгівлі, громадські туалети та інші об'єкти.

До переліку протиепідемічних заходів, як правило, також входить дезінфекція громадського транспорту, в т.ч. вагонів метро, ​​потяги дальнього та приміського сполучення, а також дезінфекція службового автотранспорту. 

Методом зрошення за допомогою самохідних, що буксируються і ручних обприскувачів дезінфікуються підземні та надземні переходи, ринкові павільйони, транспортні зупинки, пішохідні доріжки, лавки, вестибюлі, туалети, сміттєві урни. Методом протирання обробляються столи, стільці, транспортні сидіння, дверні ручки, сходові поручні, транспортні поручні, торгові прилавки і т.д. Періодичність проведення обробки подібних елементів і об'єктів визначається виходячи з їх фактичного прохідного навантаження.

В інтересах якісного і безпечного проведення дезінфекції елементів комунальної інфраструктури рекомендується застосовувати відповідні засоби, пристосування і приналежності:

  • Спеціалізовану збиральну систему малу MOBILETTE HEALTHCARE SMALL, виконану у вигляді ручного візка; система MOBILETTE HEALTHCARE SMALL характеризується зручністю, функціональністю і високою мобільністю в умовах приміщень, забезпечує транспортування всіх витратних матеріалів всередині закритих лотків та ізольованих мішків.
  • Засоби для дезінфекції: які містять хлор (хлорне вапно, гіпохлорит кальцію або натрію, дихлорантин, натрієва сіль дихлоризоцианурової кислоти), а також пероксид водню, синтетичні миючі речовини, Інцидін ліквід, ДР Манустеріл спрей, Бациллол АФ, Аніоспрей квік UA, Clean Stream для поверхонь, і інші.
  • Товари медичного призначення: медичні маски, шапочки, бахіли, рукавички, дезінфікуючі пральні порошки ЕКОДЕЗ і ін.
Ми надамо Вам ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери зптелефонують вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів