Клінінг та дезінфекція

Професійне обладнання та засоби для клінінгу та дезінфекції
Замовити консультацію

Загальний порядок і чистота в громадських, робочих і службових приміщеннях - це абсолютна норма і загальноприйнятий стандарт сучасного життя. Для медичних установ - це фундаментальна основа ефективної організації лікувального процесу. Необхідна база для підтримки необхідного санітарно-епідеміологічного режиму в громадських і навчальних закладах, на об'єктах громадської інфраструктури. У виробничій, торговельній, діловій та адміністративній сфері вони необхідні для ефективної організації робочого процесу в цілому, збереження здоров'я робітників, підтримки ділового та професійного іміджу підприємств, установ і організацій.

Але, клінінг, згідно сучасних стандартів, є не тільки трудомісткою, але і вельми витратною справою. Сформована практика показує, що для досягнення необхідного результату і якості прибирання вже не обійтися без механізації праці робітників, забезпечення їх сучасними ефективними збиральними інструментами, приладдям, засобами, препаратами.

Для організації клінінгу рекомендуємо керівникам підприємств, установ і організацій звернути увагу на:

  • Обладнанні для клінінгу, в основі якого ми пропонуємо мати багатофункціональні і мобільні візки Ecolab Mobilette системи Healthguard, які спеціально розроблені для виконання професійного прибирання. Система Хелсгард заснована на застосуванні безвіджимної технології, а також попереднього замочування насадок і серветок. Забезпечує оптимізацію трудовитрат в процесі збирання на 30 - 50%, зменшення витрати миючих і дезінфікуючих засобів в 5 - 8 разів!
  • Професійну хімію для клінінгу, яку ми пропонуємо в дуже великому асортименті: універсальні й спеціальні миючі засоби, в тому числі для миття скла, видалення мастик, клеїв, для чищення килимів і м'яких меблів, засоби для сантехніки, антисептики і дезінфікуючі засоби, нейтралізатори запахів та багато іншого.
Ми надамо Вам ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери зптелефонують вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів