Дезінфекція для сфери HoReCa

Дезінфекція для сфери HoReCa: кращі професійні засоби для підтримки чистоти і знезараження
Замовити консультацію

Бездоганна чистота, наближена до стерильності - є чи не загальноприйнятим стандартом у сфері HoReCa (Hotel, Restaurant, Cafe), як тепер часто називається готельно-ресторанний бізнес. Крім загальноприйнятих корпоративних стандартів, проведення дезінфекції у готелях і на об'єктах громадського харчування також в обов'язковому порядку потрібні СанПіН - санітарно-епідеміологічні правила і норми - за дотриманням яких чітко стежать відповідні державні контролюючі органи.

Готельєрам і рестораторам добре відомо, що навіть поодинокі випадки захворювання клієнтів готелю чи ресторану будь-яким інфекційним захворюванням, здатні завдати важкої шкоди набутій репутації закладу. А систематична антисанітарія, або більш того, визнання його компетентними органами в якості джерела масового інфекційного зараження, здатні поставити жирний хрест навіть на успішному бізнесові.

В системі підтримки чистоти і порядку на об'єктах HoReCa проведення операцій по дезінфекції деяких ключових об'єктів та елементів займає критично важливе місце. Як правило (згідно службових інструкцій), в ході дезінфекції в готелі, ресторані або кафе, періодичному або регулярному профілактичному знезараженню підлягають:

  • вестибюлі, рукоятки вхідних дверей, сходові поручні, готельні та барні стійки, сміттєві урни;
  • банкомати, платіжні термінали, торгівельні апарати, встановлені на об'єктах;
  • кухонні блоки;
  • туалетні й ванні кімнати;
  • централізовані системи вентиляції та кондиціонування повітря;
  • предмети меблів в залах ресторанів і кафе, в готельних номерах;
  • посуд, скатертини, постільна білизна.

Основним методом проведення дезінфекції в ресторані, кафе або готелі є метод протирання (обробляються столи, стільці, дверні ручки, сходові поручні, готельні, барні стійки і т.д.). Другим за значенням є метод мийки або прання в дезінфікуючих миючих розчинах (обробляються посуд, скатертини, білизна). Методом зрошення за допомогою ручних обприскувачів можуть дезінфікуватися великі вестибюлі, туалети, сміттєві урни.

В інтересах якісного і безпечного проведення дезінфекції кафе, ресторану або об'єкта готельного типу рекомендується застосовувати відповідні засоби, пристосування і приналежності:

Дезинфекция в сфере Horega
  • Спеціалізовану збиральну систему малу MOBILETTE HEALTHCARE SMALL, виконану у вигляді ручного візка; система MOBILETTE HEALTHCARE SMALL характеризується зручністю, функціональністю і високою мобільністю в умовах приміщень, забезпечує транспортування всіх використаних матеріалів всередині закритих лотків та ізольованих мішків.
  • Засоби для дезінфекції: які містять хлор, синтетичні миючі речовини, Інцидін ліквід, ДР Манустеріл спрей, Бациллол АФ, Аніоспрей квік UA, Clean Stream для поверхонь, і інші.
  • Товари медичного призначення: медичні маски, шапочки, бахіли, рукавички, дезінфікуючі пральні порошки ЕКОДЕЗ і ін.
Ми надамо Вам ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери зптелефонують вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів