Дезінфекція в навчальних закладах

Важливість проведення дезінфекції в навчальних закладах, професійні дезінфікуючі засоби
Замовити консультацію

Навчальні (школи, ВНЗ) і дошкільні установи (дитячі садки) є об'єктами підвищеної епідеміологічної небезпеки як в якості місць постійного масового скупчення людей, так і в світі специфіки присутнього «контингенту» - дітей та молоді, у яких імунна система знаходиться в стані формування. Крім того, в більшості випадків навчальні та дошкільні заклади супроводжують студентські, шкільні, дитсадкові їдальні, які за фактом є об'єктами громадського харчування з підвищеними санітарними та протиепідеміологічними вимогами.

Комплекс заходів з підтримки чистоти і порядку в навчальних та дошкільних закладах має в обов'язковому порядку включати регулярні й періодичні операції по дезінфекції. Правила дезінфекції в школах, дитсадках і ВУЗах прописані у відповідних інструкціях СанПіН - санітарно-епідеміологічних правил і норм - за дотриманням яких чітко стежать відповідні державні контролюючі органи.

Як правило, в ході дезінфекції в навчальних та дошкільних закладах періодичному або регулярному профілактичному знезараженню підлягають:

  • вестибюлі, рукоятки вхідних дверей, сходові поручні, сміттєві урни;
  • навчальні класи та аудиторії, в т.ч. предмети меблів (столи, стільці, парти), що знаходяться в них;
  • туалети;
  • кухонні блоки;
  • централізовані системи вентиляції та кондиціонування повітря;
  • посуд, скатертини, постільна білизна (в дитячих садах).

При проведенні дезінфекції в навчальних та дошкільних установах:

  • Спеціалізовану збиральну систему малу MOBILETTE HEALTHCARE SMALL, виконану у вигляді ручного візка; система MOBILETTE HEALTHCARE SMALL характеризується зручністю, функціональністю і високою мобільністю в умовах приміщень, забезпечує транспортування всіх витратних матеріалів всередині закритих лотків та ізольованих мішків.
  • Засоби для дезінфекції: які містять хлор, синтетичні миючі речовини, Інцидін ліквід, ДР Манустеріл спрей, Бациллол АФ, Аніоспрей квік UA, Clean Stream для поверхонь, і інші.
  • Товари медичного призначення: медичні маски, шапочки, бахіли, рукавички, дезінфікуючі пральні порошки ЕКОДЕЗ і ін.
Ми надамо Вам ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери зптелефонують вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів