Про компанію СтеріДез

Лідери в сфері дезінфікуючих засобів, пакувальних матеріалів та медичного обладнання
Стати партнером

Про компанію СтеріДез

Про компанію

Наша компанія працює на ринку дезінфікуючих засобів, пакувальних матеріалів і індикаторів для стерилізації, виробів і обладнання медичного призначення.

Компанія СтеріДез працює більше 10 років.

Сьогодні ми - надійний представник в Україні виробників товарів медичного призначення та медичного обладнання, які ми імпортуємо з декількох країн світу. Маючи великий досвід і бажання задовольнити потреби наших партнерів і клієнтів, ми постійно працюємо над розширенням асортименту, його якістю та удосконаленням.

Наші клієнти та партнери завжди можуть бути впевненими в якості, безпеки і надійності продукції, яку ми поставляємо, тому що ми працюємо виключно з відомими та перевіреними виробниками.

Розробляючи асортимент товарів, які ми пропонуємо нашим партнерам і клієнтам, наша команда намагається зробити все необхідне для того, щоб задовольнити їхні потреби у всьому, що має відношення до стерилізації та дезінфекції: від серветки для поверхонь до сучасного плазмового стерилізатора.

З огляду на той факт, що ми пропонуємо високотехнологічну і сучасну продукцію, ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами за правильне, безпечне і зручне її використання. Тому ми навчаємо наших клієнтів використання нашої продукції з метою отримання максимального задоволення від співпраці з нашою компанією і використання наших продуктів.

Переваги співпраці

Якісні та перевірені вироби і товари
Працюємо по всій території України
Діють знижки, розмір яких залежить від обсягу замовлення
Оперативно обробляємо замовлення і відправляємо товар
Консультація фахівців з вибору продукції
Персональний підхід до кожного клієнта


Наші цілі

У нашому каталозі представлений великий вибір засобів для дезінфекції, стерилізації, виробів медичного призначення та обладнання.


Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з кожним клієнтом, тому пропонуємо тільки якісну продукцію за вигідними цінами. Продукція, яку ми продаємо, має всі необхідні реєстраційні документи. Ви можете ознайомитись з ними на нашому сайті, також в разі потреби можете отримати консультацію по використанню тих чи інших товарів.


Якщо ще залишилися питання, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.Ми надамо Вам ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери зптелефонують вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів