Планування стерилізаційного відділення

На всіх етапах - від вихідного плану і до оптимізації робочого процесу - проектування має вирішальне значення
Стати партнером

Оптимальне архітектурно-планувальне рішення - фундамент для вирішення проблеми організації робочих потоків в ЦСВ. Від проектування залежить не тільки режим підтримки стерильності та продуктивність відділення, але і в яких умовах працює персонал.

Допомога фахівців «СтеріДез» при плануванні та проектуванні

«СтеріДез» пропонує професійну підтримку та консультаційні послуги на всіх стадіях планування проекту. Ми підтримаємо вас в усіх стадіях - від розробки концепції до випуску проектної документації та будівництва об'єкта. Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором необхідної потужності відділень, провести оптимізацію робочих потоків персоналу, інструментів і обладнання. Результатом цієї роботи стане наочна санітарно-гігієнічна безпека і висока продуктивність установи.

Планування відділення стерилізації

Компанія «СтеріДез» допоможе знизити витрати і забезпечити планований рівень продуктивності відділення. Без правильно організованого планування неможливо вибудувати якісний безперебійний робочий процес. Від організації робочого процесу залежить санітарно-гігієнічна безпека, продуктивність відділення і умови в яких працює персонал медичного закладу.

Визначення необхідної продуктивності

Щоб оптимізувати роботу нового стерилізаційного відділення, необхідно визначити його поточне навантаження і передбачити всі моменти, які виникнуть при можливих змінах в майбутньому. Недооцінка потреб може призвести до виникнення «вузьких місць» і дорогих затримок. Переоцінка призведе до зайвих витрат. Цих ситуацій слід уникати для забезпечення планованої економічної ефективності медичної установи. Фахівці «СтеріДез» допоможуть точно оцінити, якою має бути продуктивність стерилізаційного відділення в конкретному медичному закладі.


Переваги співпраці

Професійна підтримка
Консультаційні послуги на всіх етапах планування ЦСВ
Зниження витрат і забезпечення необхідного рівня продуктивності ЦСВ
Оцінка продуктивність ЦСВ в медичній установі
Забезпечення максимальної економічної ефективності медичної установи
Визначення необхідної потужності ЦСВ
Оптимізація робочих потоків інструментів, обладнання та персоналу
Готові надати ексклюзивні умови для співпраці
Залишайте заявку, наші менеджери передзвонять вам найближчим часом і обговорять всі подробиці
Заповніть форму
Каталозі товарів