Індикаторна стрічка з індикатором

Індикатори контролю стерилізації
200.00 грн
Артикул:9001
Є в наявності
Доставка
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Самовивіз зі складу м. Дніпро вул. Соколина 6
  • Кур'єром  по м. Дніпро 60 грн. (безкоштовно від заказу на 1000 грн.)
Оплата
  • Накладеним платежем
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту 
  • Готівкою в м. Дніпро
Гарантія
  • Залежно від сервісної політики виробника гарантії може складати від 14 днів до 36 місяців
Інформація
Відгуки (0)

Стрічки індикаторні SAFECHECK для контролю парової стерилізації виробництва фірми «MEDSTER» (Туреччина) призначені для контролю якості парової, за відповідними до виду стерилізації режимами.

Стрічки індикаторні SAFECHECK для контролю парової стерилізації належать до класу 1 та є медичними виробами одноразового застосування.

 ЗАСТОСУВАННЯ

Переконавшись у тому, що термін придатності, вказаний на упаковці, не минув, необхідно відміряти індикаторну стрічку необхідної довжини, відрізати ножицями від рулону та наклеїти на поверхню кожного пакунку з матеріалами, що стерилізуються (паперовий або тканинний обгортковий матеріал, металевий контейнер, бікс та ін.).

Проведіть стерилізацію згідно з установленими параметрами відповідної стерилізації(парова стерилізація). 

Після стерилізації колір індикатора стрічки індикаторної SAFECHECK для контролю парової стерилізації у вигляді смужок повинен змінитися з зеленого, блакитного, синього кольору (відповідно виду стерилізації) на коричневий або чорний.

Якщо колір індикатору стрічки індикаторної SAFECHECK для контролю парової, стерилізації у вигляді смужок, не змінився, це свідчить про неадекватні умови

стерилізації парою предметів, що мали стерилізуватися, і вказує на необхідність повторної стерилізації.

Стрічки індикаторні SAFECHECK для контролю парової стерилізації служать для розділення потоків простерилізованих і не простерилізованих виробів і дозволяє за візуальною оцінкою зміни кольору смужок індикаторної стрічки встановити факт проведення процесу стерилізації.

Відгуки про Індикаторна стрічка з індикатором
Відгук про товар
Опублікувати відгук
Каталозі товарів