Контейнер для збору особливо небезпечних відходів

Контейнер для збору, транспортування, зберігання та знезараження і утилізації особливо небезпечних медичних відходів (в тому числі біологічно небезпечних, заражених медичних відходів) категорії В(Б), місткістю 5 л. 10 л. 20 л. ВАЖЛИВО! Одноразове використання! Після того, як контейнер повністю заповнений, він має бути відправлений на утилізацію.
60.00 грн
Артикул:636
Є в наявності
Доставка
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Самовивіз зі складу м. Дніпро вул. Соколина 6
  • Кур'єром  по м. Дніпро 60 грн. (безкоштовно від заказу на 1000 грн.)
Оплата
  • Накладеним платежем
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту 
  • Готівкою в м. Дніпро
Гарантія
  • Залежно від сервісної політики виробника гарантії може складати від 14 днів до 36 місяців
Інформація
Відгуки (0)

Контейнер для збору, транспортування, зберігання та знезараження і утилізації  особливо небезпечних  медичних відходів  (в тому числі біологічно небезпечних, заражених медичних відходів) категорії  В(Б),  місткістю 5 л. 10 л. 20 л.

Використовуються для збору, зберігання і подальшої утилізації біологічно небезпечних медичних відходів, класу В (Б)

 До біологічно небезпечних відходів (категорія В (Б), відповідно до ДСанПіН щодо поводження з медичними відходами, затверджених наказом МОЗ від 08.06.2015 р.. №325) відносяться інфіковані і потенційно інфіковані відходи, які мали контакт з біологічними середовищами інфікованого матеріалу:

-використаний медичний інструмент (гострі предмети: голки, шприци, скальпелі, і леза, предметні скельця, ампули, порожні пробірки, битий скляний посуд, вазофікси, пір'я, ланцети, піпетки і т.д.);

 -предмети забруднені кров'ю або іншими біологічними рідинами;

 -органічні медичні відходи хворих (тканими, органи, частини тіла, плацента, ембріони і т.п.);

 -харчові відходи з інфекційних відділень установи;

 -відходи, що утворилися в результаті діяльності медичних лабораторій;

 -відходи лікувально-діагностичних підрозділів установ і диспансерів, забруднених мокротою пацієнтів, мікробіологічних лабораторій, що здійснюють роботи зі збудниками туберкульозу.

Медичні відходи категорії В (Б) збирають в тверду (не проколювати) упаковку (контейнери або одноразову м'яку (пакети).

Зазначені відходи підлягають обов'язковому знезараженню (дезінфекції) фізичними методами (термічними, мікрохвильовими, радіаційними і т.д.). Для знезараження відходів категорії В (Б) слід використовувати засоби і обладнання, дозволені до використання в Україні в установленому законодавством порядку. Основними методами знезараження (дезінфекції) відходів категорії В (Б) є фізичні та хімічні.

ВАЖЛИВО! Одноразове використання! Після того, як контейнер повністю заповнений, він має бути відправлений на утилізацію.

Відгуки про Контейнер для збору особливо небезпечних відходів
Відгук про товар
Опублікувати відгук
Каталозі товарів