Бациллол АФ

Швидка дезінфекція поверхонь поточної та заключної дезінфекції невеликих за розмірами поверхонь та об’єктів у закладах охорони здоров'я та профілактичної дезінфекції у різних закладах.
455.00 грн
Артикул:105
Є в наявності
Доставка
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Самовивіз зі складу м. Дніпро вул. Соколина 6
  • Кур'єром  по м. Дніпро 60 грн. (безкоштовно від заказу на 1000 грн.)
Оплата
  • Накладеним платежем
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту 
  • Готівкою в м. Дніпро
Гарантія
  • Залежно від сервісної політики виробника гарантії може складати від 14 днів до 36 місяців
Інформація
Відгуки (0)

Баціллол® АФ належить до класу малонебезпечних речовин (ГОСТ 12.1.007). Не подразнює шкіру, але миє викликати подразнення слизової оболонки очей. Препарат не накопичується в організмі, не робить негативного впливу на репродуктивну систему.

 

Баціллол® АФ відрізняється широким спектром антимікробної дії, має бактерицидні, туберкулоцидні, фунгіцидні та віруліцілние властивості. Засіб застосовується для обробки перукарського і косметологічного інструментарію, стоматологічних інструментів (у тому числі ендоскопічних і ротаційних), стоматологічних відбитків і наконечників, вузлів техніки та обладнання (медичних та інших приладів, апаратів з гальванізованим і полімерним покриттям, виготовлених зі скла, металу, гуми і інших корозійностійких і корозійно не стійкий матеріалів, що не чутливих до дії спиртів), касових апаратів, телефонів, клавіатур і маніпуляторів "миша" (і іншого устаткування, використовуваного для вода інформації в колл-центрах, офісних і торгових центрах), виробів медичного призначення, медичного інвентарю, обладнання та інвентарю спортивно-оздоровчих закладів, іграшок, обладнання зон переробки продуктів і кухонь на підприємствах харчової промисловості. У виняткових, ургентних, ситуаціях Баціллол® АФ може бути застосований для дезінфекції шкіри рук, але, слід відмітити, що використовувати препарат для обробки рук щодня, на постійній основі, не рекомендується.

 


Знезараження окремих обєктів препаратом Баціллол® АФ може проводиться як методом зрошення, так і протиранням серветкою, змоченою в розчині. Перукарський і манікюрний інструментарій спочатку зрошують розчином, а потім протирають серветкою, змоченою в розчині, або виробляють тільки протирання серветкою - тільки зрошення мало, при проведенні обробки обєктів даного типу важливо не тільки знищити шкідливі мікроорганізми, а й видалити можливі забруднення механічним шляхом.

БАЦИЛЛОЛ АФ застосовується для: 

  • поточної та заключної дезінфекції невеликих за розмірами поверхонь та об’єктів у закладах охорони здоров'я, в осередках   інфекційних  захворювань  вірусної, бактеріальної (включаючи туберкульоз) та грибкової етіології; 
  • профілактичної дезінфекції у різних закладах.

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас %: діючі речовини: 1-пропанол– 45,0; 2-пропанол– 25,0; етанол– 4,7; допоміжні речовини: 2-бутанон, вода –до 100,0.

 Відгуки про Бациллол АФ
Відгук про товар
Опублікувати відгук
Каталозі товарів